Warning: Declaration of LaStudio_Riven_Walker_Top_Nav_Menu::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/miruna81/public_html/wp-content/themes/miruna/framework/megamenu/megamenu.php on line 297
Vitajte milé nevestičky! - Miruna.sk

Vitajte milé nevestičky!

Milé slečny, ženičky, nevestičky!

Som šťastná, že ste zavítali na stránku prvého online svadobného salóna Miruna a zároveň, že sa Vám môžem aj osobne prihovoriť prostredníctvom blogu na našej stránke. Miruna chce byť odpoveďou pre všetky nevesty, ktoré hľadajú niečo úplne iné než Vám ponúkajú svadobné salóny, ktoré poznáte. Zároveň sa stávate svedkom tak trochu nového experimentu na našom svadobnom trhu – a to je rozbeh prvého salóna so svadobnými šatami, ktorý zatiaľ nemá kamennú pobočku. Verím však, že napriek tomu budeme vedieť vyhovieť každej z Vás a naše šaty Vás budú sprevádzať vo Vašom DNI.

A čo má vlastne Miruna priniesť nové do dnešného svadobného sveta? Chceme hlavne vrátiť do obradného rúcha nevesty tradično, folklórne vzory, materiály ako brokát, zamat, kašmír, ale v prvom rade farebné výšivky a madeirové krajky.Chceme, aby sa nevesta akéhokoľvek cítenia a srdiečka našla v šatách Miruna, ktorými by dokázala vyjadriť svoju originalitu a odlišnosť od dnešného bežného svadobného celobieleho štandartu. Náš salón sa predstaví kúskami inšpirovanými slovenským folklórom a krojmi, no neskôr potešíme aj historické duše renesančnými, rokokovými a biedermeierovými svadobnými šatami. Tešiť sa môžu aj nevesty, ktoré majú blízko k orientu či milovníčky trochu netradičných svadobných farieb a kombinácií.

A ak chcete vedieť o Mirune niečo viac, prečítajte si ďalší článok, ktorý som pre Vás pripravila.

Vaša Miruna

K článku nie sú žiadne komentáre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading