Warning: Declaration of LaStudio_Riven_Walker_Top_Nav_Menu::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/miruna81/public_html/wp-content/themes/miruna/framework/megamenu/megamenu.php on line 297
Ako si požičať svadobné šaty - Svadobný salón Miruna.sk

1.Skúšanie a preberanie svadobných šiat

Ak ste v našej ponuke našli svadobné šaty, alebo hoci aj viac šiat, ktoré sa vám páčia, skontrolujte ich obsadenosť v kalendári a presvedčte sa, či sú voľné v termíne vašej svadby. Následne nám pošlite správu prostredníctvom formulára, ktorý nájdete pri každom modeli. V čo najkratšom čase vás budeme kontaktovať a dohodneme si skúšanie šiat. Skúšky prebiehajú zvyčajne v baletnej sále v Prievidzi. Poplatok za skúšanie je jednotný za ľubovoľný počet vybraných šiat  – 7 EUR.

Poplatok za skúšanie šiat v sume 7 EUR je jednotný  a nenavyšuje sa počtom skúšaných modelov. Šaty si samozrejme môžete pri skúšaní na sebe odfotiť. Po tom, čo si vyberiete šaty svojho srdca, si ich rezervujete zaplatením zálohy. Po úhrade uvidíte váš termín vyznačený aj v kalendári na našej stránke. Šaty vám 3 dni pred svadbou, už prichystané, dopraví kuriér. Nasledujúci pracovný deň po vašej svadbe šaty zložíte do krabice, nalepíte na ňu pripravený štítok a opäť odovzdáte kuriérovi, ktorý už bude vedieť, že ho čakáte.

2.Úprava svadobných šiat

Môže sa stať, že potrebujete šaty skrátiť, či zúžiť. Všetky úpravy sú v cene požičovného, preto sa nemusíte báť navýšenia ceny, ktorú vidíte na stránke. Pamätajte však, že nie každý model je možné upraviť, nie všetky šaty sa dajú skrátiť či predĺžiť, no je možné to upraviť dobre prispôsobenou spodnicou, preto sa neváhajte opýtať na možné riešenie. Väčšina našich šiat má praktické šnurovanie, ktorým sa dá veľkosť dobre upraviť v rozmedzí niekoľkých veľkostných čísiel.

3.Platba a rezervácia

Rozhodli ste sa pre niektoré z našich svadobných šiat, máte ich odskúšané a všetko sedí. Stačí si ich už len rezervovať a sú vaše. Rezervačný poplatok je zvyčajne 40% zo sumy požičovného alebo min. 100 EUR. Po úhrade vám svadobné šaty zarezervujeme na vami určený termín. Už sa nemusíte báť, že vám model niekto obsadí. Druhú časť požičovného, t.j zvyšných 60% zaplatíte pri preberaní šiat pred svadobným dňom priamo kuriérovi.

V cene požičovného máte celý model s jeho nevyhnutnými doplnkami ako napríklad opasok, stuhy, zápästky ( bez závoja, party, šperkov), vhodnú spodnú sukňu, prípadnú úpravu šiat, čistenie a dopravu kuriérom.

4.Zrušenie rezervácie

Stalo sa vám niečo nepredvídateľné alebo ste si to predsa len rozmysleli a chcete zrušiť rezerváciu?

Do 7 dní môžete rezerváciu zrušiť a zálohu vám vrátime. Ak však zrušíte rezerváciu neskôr, záloha je nevratná.

5.Poškodenie šiat

Áno,počas svadobného dňa sa môže stať všeličo. Červené víno na sukni, roztrhnutý rukáv, odtrhnuté zdobenie. Pri preberaní svadobných šiat kuriérom okrem zvyšných 60% zo sumy šiat uhrádzte navyše vratnú kauciu v sume 50 eur, ktorú vám vrátime v plnej výške, ak nám šaty vrátite nepoškodené (nezaratúva sa sem bežné opotrebenie – t.j. zašpinený lem sukne od chôdze, prepotený materiál) .

Ak sa však stane, že sú šaty poškodené (roztrhnutie, natrhnutie, odstrániteľné zafarbenie, odtrhnutie a strata zdobenia a i.)  kaucia sa nevracia. Nebojte sa, ak ide o malé a návratné poškodenie (odtrhnutý či stratený gombík, odstrániteľný fľak, malé natrhnutie) z kaucie vám vrátime sumu, od ktorej odpočítame len nevyhnutné náklady na opravu.

Ak by však šlo o celkové a nenávratné poškodenie šiat v rozsahu nad 50 eur (t.j. poškodenie, ktoré sa nedá opraviť) dávame neveste k náhrade celú sumu šiat, max. do výšky 650 eur. Táto suma nezahŕňa sumu, za ktorú ste si šaty požičali.)

5.1.Nenávratné poškodenie šiat

Nenávratným poškodením šiat sa rozumie také poškodenie, ktoré sa nedá opraviť a znemožňuje ďalšie požičanie svadobných šiat. Ide napríklad o neodstrániteľné škvrny, úplné znehodnotenie materiálu potrhaním, prepáleniny či nevrátenie časti šiat – strata.

6. Nevrátenie svadobných šiat

Svadobné šaty po Vašej svadbe vrátite na nasledujúci pracovný deň. Za každý deň omeškania sa účtuje pokuta 10 eur. Ak však šaty nevrátite do nasledujúceho víkendu, a znemožníte tým ich prenájom ďalšej neveste, zaplatíte k pokute z omeškania aj plnú sumu výpožičného za ďalší víkend.

Ak nevrátite šaty vôbec (alebo do 30 dní) , bude Vám účtovaná plná suma šiat, ako je uvedené v bode 5 a 5.1.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading