Warning: Declaration of LaStudio_Riven_Walker_Top_Nav_Menu::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/miruna81/public_html/wp-content/themes/miruna/framework/megamenu/megamenu.php on line 297
Doprava a platba - Miruna.sk

Doprava a platby

Platba za tovar

Platbu za tovar je možné uskutočniť vopred prevodom na bankový účet (č.ú. SK66 8330 0000 0022 0101 3392 – Fio banka, a.s.)

alebo platbou na dobierku, kedy je k cene poštovného prirátaný poplatok 0,99 EUR.

Doprava

Slovenská pošta – doprava doporučene 1.triedou prostredníctvom Slovenske pošty – jednotný poplatok pre Slovensko 3,99 EUR. V prípade platby na dobierku sa priráta poplatok 0,99 EUR.

Kuriér DPD – preprava kuriérom DPD – poplatok pre Slovensko 4,99 EUR, v prípade platby na dobierku sa priráta poplatok 0,99 EUR.

Osobný odber – osobný odber je možný po uhradení platby prevodom na účet. V tomto prípade nie je účtovaný žiadny ďalší poplatok.

Adresa na osobný odber: Miroslava Dufeková Miruna, Kúpeľná 569/31, 972 01 Bojnice.

Doprava zapožičaných svadobných šiat

Svadobné šaty, ktoré si klient zapožičia posielame výhradne kuriérskou službou, rovnako tak zabezpečujeme aj ich poslanie späť k nám, kuriér si ich príde vyzdvihnúť k Vám domov. Táto služba je zahrnutá v cene požičovného všetkých svadobných šiat.

Zostatkovú sumu za zapožičanie (po odrátaní zálohy) je možné vyplatiť v deň prevzatia šiat od kuriéra, alebo ju uhradiť predom na účet.

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené poštou,
za poškodenie zásielky zavinené poštou.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading