Warning: Declaration of LaStudio_Riven_Walker_Top_Nav_Menu::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/miruna81/public_html/wp-content/themes/miruna/framework/megamenu/megamenu.php on line 297
Archívy Svadobné šaty - Miruna.sk

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

 • Detvianka

  269.00 

  Svadobné šaty Detvianka získali svoj názov práve kvôli vzoru použitej výšivky, ktorá pochádza z okolia Detvy. Skladajú sa z dvoch častí, vrchného živôtika a brokátovej sukne. Živôtik so zapínaním na klasické háčiky zdobí krásne filigránové zapínanie, ktoré upúta hneď na prvý pohľad. Použili sme pevný satén so strieborným vyšším leskom, jemný bodkovaný tyl na balónových rukávoch a jemná modrá výšivka zdobí predný aj zadný diel šiat. Sukňa je husto poskladaná na široké riasy do vysokého vyšívaného pásu. Vzor strieborného brokátu je naozaj nádherný – biele kvietky na striebornom podklade s lurexovým vláknom.

  V uvedenej cene je zahrnuté zapožičanie šiat a spodnice.

  Veľkosť: 36/38

  Možno upraviť veľkosť/dĺžku:  nie/áno

  Materiál: svadobný satén, bavlnená podšívka, tyl, krojový brokát s lurexom

 • Goralka

  299.00 

  Pri svadobných šatách Goralka sme sa inšpirovali krojom zo severu Slovenska. Živôtik má vpredu šnurovačku, na prsiach i chrbte výšivku kvetov v červeno-žltej farbe doplnenú našívanými flitrami. Dlhé rukávy z tylu ukončuje širšia madeirová krajka vysokej kvality a krásneho vzoru. Madeira skladaná do širokých riasov ukončuje aj spodný lem živôtika. Sukňa je samostatná, vyrobená ako celý model z kvalitného, pololesklého svadobného saténu vysokej gramáže, ktorý krásne drží objemný tvar sukne, husto nariasenej do pása. Sukňa je ťažšia, zo štyroch metrov látky, dva krát zdobená širokou madeirou, ktorá vzorom ladí k živôtikovej krajke. Po celom obvode sukne je ešte červeno-žltá plná výšivka kvetov s flitrami. Pás je opásaný saténovým pásom na zaväzovanie v červenej farbe, ktorý siaha až po okraj dlhej sukne.

  V uvedenej cene je zahrnuté zapožičanie šiat,opasku a spodnice.

  Veľkosť: 34-36,  výška 165 – 180 cm

  Možno upraviť veľkosť/dĺžku:  Áno. Šnurovanie / Áno, možná úprava dĺžky sukne

  Materiál: svadobný satén,  bavlnená podšívka , madeirová krajka, tyl

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading